Loader

REKLAM

REKLAM VE REKLAMCILIK

GÜÇLÜ BİR İMAJ

ETKİLİ BİR TANITIM

BEREKETLİ BİR KAZANÇ İÇİN

DOST FM REKLAMLARI ARASINDA SİZ DE YER ALIN…

EN ETKİLİ VE EKONOMİK REKLAM RADYO REKLAMIDIR.

Günümüzdeki teknolojik gelişmelere paralel olarak reklam sektörü de çok hızlı bir şekilde gelişip farklılaşmaktadır. Artık reklam deyince akla birçok mecra gelmektedir. Televizyon, gazete, internet, açık hava, radyo ve her geçen gün artan mecralar bunlara örnek gösterilebilir.

Bu durum reklam verenin aklında birçok soru işaretlerinin oluşmasını sağlamaktadır. Reklam veren en etkili ve en ekonomik reklam alanını bulmak hususunda çok ciddi bir çaba sarf etmektedir.

Bu arayış içerisine girmiş olan reklam veren için radyo reklamı hep cazip gelmiştir.

Neden Radyo Reklamı?
Radyo reklamının avantajlarını sıralayacak olursak;

Radyo reklamının yapımı hızlıdır; her hangi bir ürünün reklamı radyo reklamı açısından düşünüldüğünde, reklamın yapım süreci tüm reklam mecralarından daha hızlıdır.

Radyo reklamının yapımı ekonomiktir; tüm reklam mecraları arasında yapım maliyeti en düşün reklam alanı radyo reklamıdır.

Radyo reklamının yayın birim ücreti ekonomiktir; hazırlanmış olan reklam materyalini en uygun fiyatlarla radyo reklamı ile hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz.

Radyo reklamının geri bildirimi hızlıdır; radyo reklamında sonuç almak anlıktır. Reklam materyaliniz yayınlandığı andan itibaren hedef kitleniz tarafından dönüşler gelmeye başlar.

Bu avantajlar radyo reklamını diğer reklam mecraları içerisinde ön plana çıkarmaktadır.

REKLAM KOORDİNATÖRÜ

Metin SAĞNAK

Tel : 0312 341 21 21

Gsm : 0532 657 40 15

Fax : 0312 384 66 33

Mail : reklam@dosttv.com

Adres : İstanbul Cad. Devrez Sok. No:1 İSKİTLER / ANKARA

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Yeni Mesaj